605 28 08 69 •

O Nas

Jesteśmy prężną firmą działającą w branży elektrotechnicznej od 1993r. Jesteśmy firmą rodzinną.

Zajmujemy się hurtową sprzedażą materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych. Naszymi klientami są osoby fizyczne, zakłady przemysłowe, fabryki, huty oraz firmy usługowe. Oferujemy pełen zakres asortymentowy od ponad 300 dostawców, w tym wszystkich czołowych producentów krajowych oraz renomowanych firm o światowym zasięgu. Służymy fachową pomocą przy zakupach.


Nasza oferta jest bardzo szeroka. Hurtownia stelmaszynski.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo artykuły z branży elektrycznej i elektrotechnicznej zaczynając od drobnych złączek i bezpieczników, kończąc na silnikach elektrycznych czy kablach średniego napięcia.


Nieustannie rozszerzamy ofertę naszego sklepu o kolejne kategorie produktowe, dostosowując się do potrzeb klientów. Obejmuje ona cały asortyment kabli i przewodów produkowanych w Polsce, jak i pochodzących z importu, wszelkiego typu rozdzielnie i szafy elektryczne, osprzęt mieszkaniowy i przemysłowy jedno i trójfazowy, oprawy oświetleniowe, wentylatory, prostowniki, spawarki, agregaty prądotwórcze, baterie, mierniki, osprzęt odgromowy i wiele innych.
 

Naszych dostawców wybieramy bardzo starannie, bazując na wiodących importerach i producentach polskich i światowych marek. Prezentujemy zróżnicowaną ofertę elektrotechniczną i oświetleniową, którą stale uaktualniamy o nowości techniczne i nowe trendy pojawiające się na rynku.

Obsługujemy wiele inwestycji budowlanych, zarówno w regionie, jak i w całym kraju, oferując kompleksowość dostaw i zapewniając fachowe doradztwo techniczne. Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów oraz oferujemy profesjonalne projekty oświetleniowe.

 

W ramach usług oferujemy Państwu również wypożyczenie elektronarzędzi. Posiadamy m.in.: młoty wyburzeniowe, wiertarki udarowe, szlifierki kątowe itp. (CENNIK)

Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi, utrzymując najniższe ceny przy zachowaniu ekspresowego czasu realizacji złożonych zamówień. Jeżeli cenią Państwo swój czas, zapraszamy do zakupów na www.stelmaszynski.pl

 

Zapraszamy do współpracy

 

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA

ALEKSANDRA STELMASZYŃSKA

UL. ŁĄKOWA 4

63-800 GOSTYŃ

NIP: 696-000-46-78

tel./fax 65 572 73 64